Witamy w nowej odsłona oficjalnej strony OSP Psary!
 
Losowe zdjęcie galerii
Św. Florian przy OSP Psary
15.08.2017.
Św. Florian przy OSP Psary
 
 
 
       Na prośbę zarządu OSP Psary Pan burmistrz Alojzy Cichowski zlecił wykonanie figury św. Floriana patrona strażaków. Przedsięwzięcie  trwało dosyć długo, ponieważ niełatwo było znaleźć odpowiednią kłodę nadającą się na to dzieło. Aby swojego patrona w godny sposób i w odpowiednim miejscu postawić – strażacy przygotowali podstument i odpowiednio wymodelowali teren aby całe przedsięwzięcie nabrało odpowiedniej oprawy. Doceniając zaangażowanie druhów, Pan burmistrz  przeznaczył również środki na zakup granitu na wykonanie wystroju otoczenia.  Za pozytywne i życzliwe spełnienie naszej prośby członkowie i sympatycy OSP Psary składają tą drogą podziekowanie dla Pana Burmistrza Alojzego Cichowskiego. Kolejnym życzeniem strażaków  i bywalców placu zabaw, jest prośba do Rady Miejskiej Gminy Woźniki aby  teren wokół strażnicy w Psarach nazwać:  „Plac św. Floriana”. 

 
 
 
 florian.jpg
 
 
 
 
 
 
Zmieniony ( 15.08.2017. )
 
Ubogacenie otoczenia terenu przy OSP Psary
01.08.2017.
 Ubogacenie otoczenia terenu przy OSP Psary
 
 

W ramach realizacji zadania publicznego „Ubogacenie otoczenia terenu przy OSP Psary” został wykonany napis na strażnicy. Do wykonania napisu niezbędny był projekt, został zakupiony materiał, należało wyciąć litery wg ustalonego projektu, ostatnią czynnością było przymocowanie liter do ściany budynku strażnicy.

Pomimo długiego okresu w którym strażnica była anonimowa w końcu doczekała się swojej nazwy, uzyskany efekt końcowy każdy może ocenić będąc w Psarach przy strażnicy lub na załączonym zdjęciu.

 

img_20170402_161223.jpg 

 
 
Siatkówka plażowa w Psarach
31.07.2017.
Siatkówka plażowa w Psarach
 
 
W 2016 roku w ramach realizacji zadania publicznego „Siatkówka plażowa w Psarach” został zakupiony materiał, na odgrodzenie siatką boiska do siatkówki plażowej od placu zabaw i sąsiedniej posiadłości. Ze względu na mniejsze dofinansowanie nie wystarczyło funduszy na ocynkowanie słupków i ustawienie ich na fundamentach, zakończenie tego zadania zaplanowano na 2017 rok w ramach nowego fundusz. W ramach tego zadania przeprowadzono turniej siatkówki plażowej na naszym boisku w którym wzięły udział trzy drużyny z naszej gminy. 

 
 
 
««  start « poprz. 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 nast.  » koniec »»

Pozycje :: 50 - 56 z 172