Teraz nowe informacje będą u nas jeszcze szybciej!
 
Losowe zdjęcie galerii
Wycieczka do Muzeum Śląskiego i Muzeum Pożarniczego
04.09.2017.
Wycieczka do Muzeum Śląskiego i Muzeum Pożarniczego
 
 
     Uczestnicy zajęć wakacyjnych  prowadzonych przez OSP Psary  byli na wycieczce w Muzeum Śląskim, gdzie poznali historię naszego regionu,rozwój  przemysłu, kultury oraz likwidację części przemysłu ciężkiego. Program zwiedzania jest ciekawy i dostosowany do odbiorcy, uczestnicy mogli zabawić się w wielki biznes nabywając kolejne dobra i zakłady. Zajęcia wakacyjne są dofinansowane przez Gminę Woźniki w ramach ogłoszonego konkursu. 

 
 wyc1.jpg
 wyc2.jpg
 wyc3.jpg
 
     Aby wykorzystać transport i zagospodarować dalszą część dnia  grupa udała się do Centralnego Muzeum Pożarnictwa w Mysłowicach aby zapoznać się z tradycją pożarnictwa i zobaczyć historyczny sprzęt strażacki oraz rozwój techniki pożarniczej.

 
 wyc4.jpg
wyc5.jpg 

 Podsumowanie wycieczki odbyło się w Mac Donaldzie na wspólnym posiłku.

  
Zmieniony ( 04.09.2017. )
 
Wycieczka do Centrum Edukacji Przeciwpożarowej w PSP Chorzów
04.09.2017.

Wycieczka do Centrum Edukacji Przeciwpożarowej w PSP Chorzów

 
 
      Uczestnicy wakacyjnych zajęć zorganizowanych przez OSP Psary zwiedzili  Centrum Edukacji Przeciwpożarowej i aktywnie uczestniczyli w zajęciach zorganizowanych przez strażaków z Państwowej Straży Pożarnej w Chorzowie.  Nauka polega na przedstawieniu zagrożeń w codziennym życiu oraz sposobie zapobiegania tym zagrożeniom. Pokazane są również skutki wypadków drogowych i budowlanych. W przystępny sposób przedstawiony jest sposób wzywania pomocy podczas zagrożeń. Pokazano również sposób reagowania odpowiednich służb podczas udzielania pomocy poszkodowanym. Udział w zajęciach wzbogacił wiedzę o tematyce którą zajmują się strażacy.

 
 wycieczka1.jpg
 
wycieczka2.jpg
 
 
Sporty wspinaczkowe w Psarach
31.08.2017.
Sporty wspinaczkowe w Psarach
 
 
 
 W niedzielę 3.09.2017 o godz. 16,00 odbędą się zawody w ramach konkursu "Sporty wspinaczkowe w Psarach", w zawodach mogą brać udział osoby pełnoletnie, zgłoszenia zawodników przyjmowane będą w dniu zawodów od godz. 15.30. 
 
wspinaczka.jpg 
 
««  start « poprz. 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 nast.  » koniec »»

Pozycje :: 43 - 49 z 172