Witamy w nowej odsłona oficjalnej strony OSP Psary!
 
Ankieta
Jak oceniasz działalność OSP w Psarach?
 
Losowe zdjęcie galerii
Partnerzy

JKP

 

 

Gościmy
Siatkówka plażowa w Psarach
31.07.2017.
Siatkówka plażowa w Psarach
 
 
W 2016 roku w ramach realizacji zadania publicznego „Siatkówka plażowa w Psarach” został zakupiony materiał, na odgrodzenie siatką boiska do siatkówki plażowej od placu zabaw i sąsiedniej posiadłości. Ze względu na mniejsze dofinansowanie nie wystarczyło funduszy na ocynkowanie słupków i ustawienie ich na fundamentach, zakończenie tego zadania zaplanowano na 2017 rok w ramach nowego fundusz. W ramach tego zadania przeprowadzono turniej siatkówki plażowej na naszym boisku w którym wzięły udział trzy drużyny z naszej gminy. 

 
 
 
Zajęcia aerobiku
31.07.2017.
Zajęcia aerobiku
 
 

W 2016 roku w ramach realizacji zadania publicznego pod nazwą „Zajęcia aerobiku” raz w tygodniu 16 kobiet z naszej gminy spotykało się na zajęciach aerobiku. Zajęcia prowadziła instruktorka która w rytm muzyki, przez godzinę, zadawała układ ćwiczeń do wykonania. Na początku roku zajęcia odbywały się na sali gimnastycznej w szkole podstawowej, natomiast od kwietnia wszystkie zajęcia prowadzone były na sali w OSP. 
 
Zmieniony ( 31.07.2017. )
 
Urozmaicenie szaty roślinnej przy remizie OSP
31.07.2017.
Urozmaicenie szaty roślinnej przy remizie OSP
 
 
W ramach realizacji umowy z Gminą Woźniki na „Urozmaicenie szaty roślinnej przy remizie OSP”zostały zakupione rododendrony i azalie. Zostały one posadzone wzdłuż płotu przy ul. Kopernika. Z powodu ostrej zimy dwa z zakupionych rododendronów zniszczyły się, a pozostałe krzewy słabo rozwinęły pąki kwiatowe. Pomimo tych przeciwności udało się upiększyć kolejny fragment terenu przy naszej strażnicy.
 
szata.jpg
 

Zmieniony ( 31.07.2017. )
 
««  start « poprz. 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 nast.  » koniec »»

Pozycje :: 29 - 35 z 149