Teraz nowe informacje będą u nas jeszcze szybciej!
 
Ankieta
Jak oceniasz działalność OSP w Psarach?
 
Losowe zdjęcie galerii
Partnerzy

JKP

 

 

Gościmy
Wycieczka do Centrum Edukacji Przeciwpożarowej w PSP Chorzów
04.09.2017.

Wycieczka do Centrum Edukacji Przeciwpożarowej w PSP Chorzów

 
 
      Uczestnicy wakacyjnych zajęć zorganizowanych przez OSP Psary zwiedzili  Centrum Edukacji Przeciwpożarowej i aktywnie uczestniczyli w zajęciach zorganizowanych przez strażaków z Państwowej Straży Pożarnej w Chorzowie.  Nauka polega na przedstawieniu zagrożeń w codziennym życiu oraz sposobie zapobiegania tym zagrożeniom. Pokazane są również skutki wypadków drogowych i budowlanych. W przystępny sposób przedstawiony jest sposób wzywania pomocy podczas zagrożeń. Pokazano również sposób reagowania odpowiednich służb podczas udzielania pomocy poszkodowanym. Udział w zajęciach wzbogacił wiedzę o tematyce którą zajmują się strażacy.

 
 wycieczka1.jpg
 
wycieczka2.jpg
 
 
Sporty wspinaczkowe w Psarach
31.08.2017.
Sporty wspinaczkowe w Psarach
 
 
 
 W niedzielę 3.09.2017 o godz. 16,00 odbędą się zawody w ramach konkursu "Sporty wspinaczkowe w Psarach", w zawodach mogą brać udział osoby pełnoletnie, zgłoszenia zawodników przyjmowane będą w dniu zawodów od godz. 15.30. 
 
wspinaczka.jpg 
 
Sporty pożarnicze w Psarach
28.08.2017.

Sporty pożarnicze w Psarach

 
 
     Ochotnicza Straż Pożarna Psary organizuje w środę 30 sierpnia  pokaz dyscyplin pożarniczych przez  druhów w różnych grupach wiekowych. Rywalizacjabędzie polegać na wykonaniu przydzielonych zadań stosownie  do wieku zawodników. Zabawa zakończy się przy wspólnym ognisku, podsumowane zostaną również tegoroczne zajęcia wakacyjne.

 
logo.jpg 
 
««  start « poprz. 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 nast.  » koniec »»

Pozycje :: 29 - 35 z 157