Witamy w nowej odsłona oficjalnej strony OSP Psary!
 
Ankieta
Jak oceniasz działalność OSP w Psarach?
 
Losowe zdjęcie galerii
Partnerzy

JKP

 

 

Gościmy
Zajęcia aerobiku
31.07.2017.
Zajęcia aerobiku
 
 

W 2016 roku w ramach realizacji zadania publicznego pod nazwą „Zajęcia aerobiku” raz w tygodniu 16 kobiet z naszej gminy spotykało się na zajęciach aerobiku. Zajęcia prowadziła instruktorka która w rytm muzyki, przez godzinę, zadawała układ ćwiczeń do wykonania. Na początku roku zajęcia odbywały się na sali gimnastycznej w szkole podstawowej, natomiast od kwietnia wszystkie zajęcia prowadzone były na sali w OSP. 
 
Zmieniony ( 31.07.2017. )
 
Urozmaicenie szaty roślinnej przy remizie OSP
31.07.2017.
Urozmaicenie szaty roślinnej przy remizie OSP
 
 
W ramach realizacji umowy z Gminą Woźniki na „Urozmaicenie szaty roślinnej przy remizie OSP”zostały zakupione rododendrony i azalie. Zostały one posadzone wzdłuż płotu przy ul. Kopernika. Z powodu ostrej zimy dwa z zakupionych rododendronów zniszczyły się, a pozostałe krzewy słabo rozwinęły pąki kwiatowe. Pomimo tych przeciwności udało się upiększyć kolejny fragment terenu przy naszej strażnicy.
 
szata.jpg
 

Zmieniony ( 31.07.2017. )
 
Rywalizacja i zabawa MDP w OSP Psary
29.07.2017.

Rywalizacja i zabawa MDP w OSP Psary

 
  
Korzystając z dnia wolnego od zajęć szkolnych dnia 14.10. 2016,  młodzi druhowie z OSP  postanowili zmierzyć  się w zakresie umiejętności ratowniczych. Rywalizacja była przygotowana w dwóch wersjach: na pogodny dzień oraz na niepogodę. Kiepska pogoda sprawiła, iż rywalizacja odbyła się na sali, gdzie młodzi druhowie zaprezentowali swoje umiejętności udzielania pierwszej pomocy. Umiejętności  rywalizujących ze sobą grup zostały ocenione bardzo wysoko.  Dzieci działając pod okiem instruktora potrafiły zastosować na fantomie  defibrylator.  Swoich umiejętności spróbowali również zaproszeni widzowie. Zajęcia i ćwiczenie udzielania pierwszej pomocy mają na celu wyrobienie w uczestnikach prawidłowych zachowań i  promowanie wolontariatu.
 

Podsumowanie  ćwiczeń odbyło się przy stole podczas wspólnego posiłku.

 
 
 
zaj1.jpg
 
 
 
  
zaj2.jpgzaj3.jpgzaj4.jpgzaj5.jpg
Zmieniony ( 29.07.2017. )
 
««  start « poprz. 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 nast.  » koniec »»

Pozycje :: 29 - 35 z 148